ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


У тестовому режимі запущено телеграм бот для учнів та батьків. Інструкція по використанню бота: https://e-schools.info/help/82


Докладніше - https://e-schools.info/news/239


Вітання директора школи

Дата: 1 червня о 18:04
93 перегляда

Дорогі діти! Шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом - Міжнародним днем захисту дітей! Адже дитинство - найпрекрасніша мить нашого життя, це - пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Ще пів року тому ніхто з нас не зміг би повірити, що на нас чекає дистанційне навчання, ще менш імовірними здавалися б дистанційні уроки довжиною майже в три місяці, як щось абсурдне сприймалося б і те, що телефон може бути гарячим від сотень повідомлень учнів...Сьогодні хочу подякувати учням, батькам та вчителям. Для кожного з вас дистанційне навчання стало справжнім випробуванням, але ж усім вам воно виявилося під силу. Пам'ятайте, що школа сумує за вами, любі діти, сумує за галасливими перервами, за учнівськими молитвами подумки, щоб з уроку пролунав дзвінок раніше або затримався, якщо контрольна. За вашими усмішками й суперечками, навіть за спізненнями вашими сумує школа і чекає, коли ви повернетесь до неї вересневого ранку.

Сьогодні хочеться звернутись до наших випускників. Ви йдете зі школи. Хочеться, щоб ваша життєва дорога була устелена пелюстками троянд. Ніколи не розчаровуйтесь, адже найтемніше буває перед світанком, а після дощу завжди світить сонце. Тіштеся перемогами, а поразки сприймайте як науку. Нехай ваші серця ніколи не охолонуть, душа не зміліє, а відвага не зникне. Ідіть у життя сміливо, гордо й упевнено. І нехай за плечима кожного завжди непомітно крокує невидимий янгол.

Летіть щасливо, наші журавлята!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.