Відкриття інтеграційно-ресурсного простору "Щаслива родина - успішна дитина" Керівник проєкту Неля Шевчун, практичний психолог

Date: 4 листопада 2021 о 17:03, Refreshed 13 грудня 2021 о 18:54

Проект «Інтеграційно-ресурсний простір «Щаслива родина – успішна дитина» виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським Жіночим Фондом (УЖФ) в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)/». Лосинівська ТГ є партнером програми DOBRE, яка виконується міжнародною організацією ГЛобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Цей проєкт став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст цього матеріалу є відповідальністю авторів проєкту «Інтеграційно-ресурсний простір «щаслива родина – успішна дитина», і не відображає точку зору УЖФ, NDI,Global Communities та USAID.#ВипускницяАЖЛ.

04 листопада 2021 року в Лосинівському ЗЗСО відбулась подія, яку з нетерпінням чекали та готували все необхідне для того, щоб вона стала справді визначною!

Відбулось відкриття новоствореного Центру – об’єднання людських сердець – центру затишку, комфорту і натхнення для дітей, батьків і педагогів «Інтеграційно-ресурсного простору «Щаслива родина – успішна дитина». Карантинні обмеження в зв’язку з поширенням короновірусної інфекції внесли свої корективи. Довелось переформатувати сценарій відкриття простору. Сподіваємось, що після пандемії ми гостинно запросимо всіх бажаючих і простір наповниться дитячими голосами та зможе виконувати всі функції, які передбачені проєктом.

Презентовано результат спільної роботи активних жінок, жінок-лідерок та чоловіків, які протягом декількох місяців ( липень – жовтень) натхненно працювали для успішного втілення в життя ідеї створення простору для молодих родин громади та їх дітей. Це Неля Шевчун – керівниця проєкту, Ольга Опанасенко, Майя Прокопенко, Оксана Махлай, Лідія Петрик, Василь Шевчун, Микола Лаврінець, Олег Коваль, Григорій Яременко.

На відкритті учасники змогли ознайомитись з історією створення простору, провели гру «Проєктний менеджмент», під час якої спробували сформулювати ідеї для розширення можливостей та наповнення центру, отримали від керівниці проєкту екслюзивний десерт - «Мотиваційні тістечка», в яких "начинкою" було спонукання до нових звершень, до відкриття в собі нових можливостей і граней! В «Книгу побажань» гості записали свої враження та нові ідеї, які обов’язково втіляться в життя!!!

Слова вдячності за підтримку їдеї висловлюю відділу сім’ї, молоді і спорту Лосинівської ТГ, керівництву Лосинівського ЗЗСО, Благодійному фонду Копиця, громадській організації

MART. Підтримку та співучасть надали приватні підприємці Володимир Топольський, Олена Топольська, Оксана Ременюк, Оксана Сукач. Дякую Вам за допомогу!

Тож, в добру путь! Сподіваюсь, що наш простір стане творчою майстернею та спільним домом всіх, хто потребує підтримки, допомоги і співучасті. Захід пройшов із дотриманням всіх карантинних обмежень, всі учасники та організатори заходу вакциновані.