Участь педагогів у онлайн зустрічі "Презентація інструментів участі для мешканців громади Бюджет участі"

Дата: 17 листопада 2021 о 12:21, Оновлено 6 лютого 2022 о 12:22

захід проведено за підтримки громадських організацій "ЛІГА ГРОМАД" та MART

17 листопада 2021 року освітяни Лосинівського ЗЗСО та небайдужі мешканці Лосинівської громади долучилися до онлайн заходу, який підготувала для мешканців Лосинівської громади громадська організація «ЛІГА ГРОМАД» спільно з Лосинівською селищною радою.

Зустрічі проводяться в рамках проєкту "Правовий інфоклуб "Кінопростір без обмежень", який було схвалено за результатами конкурсного відбору в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні в Чернігівській області», що впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Темою тренінгу була популяризація та просування механізмів участі серед мешканців громади, підвищення їх рівня освіченості з питань залученості до прийняття рішень, вирішення місцевих проблем через механізми місцевої демократії, відображення демократії участі у документах міжнародного права; законодавче забезпечення в Україні.

Учасники заходу мали змогу познайомитись з різними інструментами місцевої демократії, детальніше дізнатися про Бюджет участі, який незабаром запрацює в Лосинівській громаді. Для освітян цей тренінг - можливість отримати нові знання, новий досвід з реалізації та втілення ідей, проговорити своє бачення використання інстурментів участі для розвитку освітнього простору та залучення коштів на діяльність установи для досягнення кращих результатів.

*Проєкт "Правовий інфоклуб "Кінопростір без обмежень" відбувається в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».