Захист проєкту "Створення об’єднаної мистецької студії" командою учнів Лосинівського ЗЗСО

Дата: 15 березня 2023 о 15:23

проєкт готували Нужна Анна, Нужна Вероніка, Коваленко Богдан, Ужищенко Ярослав

14 березня 2023 року команда здобувачів освіти Лосинівського ЗЗСО Нужна Вероніка, Нужна Анна, Коваленко Богдан, Ужищенко Ярослав захищали власний проєкт на фінальній зустрічі, над яким вони працювали протягом січня – лютого 2023 року. Як учасники проєкту з громадянської освіти "Активна позиція мого регіону. Очима дітей", вони пройшли відбір на початку року для громад Чернігівської і Харківської областей за сприяння громадської організації "Українська античність» і мали змогу бути серед 12 команд-учасниць проєкту від Чернігівської області. Протягом двох місяців юні активісти брали участь у навчальних вебінарах, опановували тонкощі розробки і написання власних ідей, складання презентацій та захисту проєктів. Команда Лосинівського ЗЗСО представила журі ідею створення ОМС ( об’єднаної мистецької студії) на базі Лосинівського закладу освіти. На думку учасників команди ця студія стане простором, в якому діти зможуть втілити свої амбіції, розкрити свій творчий потенціал, стати активними членами шкільної спільноти. У ній буде студія звукозапису, яка в перспективі буде використана для створення шкільного радіо. Додатковою функцією кімнати буде можливість на перервах, після уроків поспілкуватись і відпочити без гаджетів, використовуючи настільні ігри та набори для дозвілля.

Наші вихованці достойно захистили проєкт, представивши поважному журі своє бачення власного задуму, відповіли на запитання експертів, отримали належні оцінки і тепер чекають на результат.

Отож, дякуємо нашим найкрутішим підліткам, які не просто говорять, а й діють, та ще й так активно, щоб комфортнішим стало освітнє середовище. Тримаємо кулаки і сподіваємось на перемогу команди Лосинівського ЗЗСО.