Заходи із зарубіжної літератури в рамках тижня дисциплін гуманітарного циклу

Дата: 16 березня 2023 о 16:55, Оновлено 16 березня 2023 о 16:59

Підготувала та провела вчитель зарубіжної літератури Неля Шевчун

З 06 по 10 березня 2223 року у Лосинівському ЗЗСО проходив тематичний тиждень гуманітарних наук. У рамках тижня проходили виховні заходи та активності із зарубіжної літератури, які підготувала та провела вчитель Неля Шевчун. Зі здобувачами освіти 11 класу побували на «Віртуальній екскурсії «Шедеври європейської лірики першої половини ХХ ст.». 10 класів на часі спілкування «Літературні епохи. Погляд у минуле» опрацьовували та аналізували лінію часу та акцентували увагу на особливостях кожної літературної доби, згадували видатних представників. Здобувачі освіти 8 класів працювали над міні-проектом «Шекспір ​​– титан епохи Відродження». Для здобувачів освіти 5-11 класів проводилось дослідження читацьких інтересів учнів (онлайн анкетування), яке дало змогу проаналізувати читацькі інтереси дітей та надати рекомендації щодо підвищення мотивації дітей до читання. Проведено виставку колажів «У світі зарубіжної літератури», «Цитати літературних героїв на віки», «Буктрейлер – кліп по книзі. Привернення уваги до книг». Провідною темою заходів було донесення думки про роль художньої літератури як виду мистецтва, що є одним із наймогутніших засобів пізнання людини, інструментом впливу надійність. Саме література розвиває свідомість людини, її почуття, волю, психіку, формує людський характер — отже, створює особистість. що є одним із наймогутніших засобів пізнання людини, інструментом впливу надійність. Саме література розвиває свідомість людини, її почуття, волю, психіку, формує людський характер — отже, створює особистість. що є одним із наймогутніших засобів пізнання людини, інструментом впливу надійність. Саме література розвиває свідомість людини, її почуття, волю, психіку, формує людський характер — отже, створює особистість.