УВАГА КАРАНТИН!!!

ЛОСИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

вул. Шевченка, 2, смт.Лосинівка,Ніжинськогорайону,Чернігівської області, 16663, тел./факс (04631) 61-2-37,                                                                                                                                                                                                                                                                                   е-mail:viddilOSMiSpt.losinivka@gmail.com,код ЄДРПОУ 04412461

НАКАЗ

02.03.2020                                     смт. Лосинівка                                           № 41

Про призупинення освітнього процесу

в  закладах освіти

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.9.20 Державних санітарних правил і норм влаштування,  утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. №63, на виконання розпорядження Лосинівського селищного голови  від 02.03.2020 р.  №25

н а к а з у ю:

1. Ввести обмежувальні заходи по гострих респіраторних вірусних інфекціях по Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Лосинівській ЗОШ Іст.  з 03.03.2020 р. по 09.03.2020р.
  2. Директорам Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. (Гапоненко В.О.),  Лосинівській ЗОШ І ст.(Постол К.М.):

2.1. Призупинити освітній процес з 03.03.2020р. по 09.03.2020 р.

2.2. На період тимчасового призупинення освітнього процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

2.3. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження ГРВІ.

з 03.03.2020 року

2.4. Провести роз’яснювальну роботу серед батьків учнів та вихованців щодо необхідності призупинення освітнього процесу.

з 02.03.2020 року

2.5. Узяти під контроль перебування дітей вдома дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з соціально незахищених сімей.

з 03.03.2020 року

2.6. Забезпечити проведеннякомплексу робіт щодо підтримання функціональних інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил охорони праці, а також поміркованого температурного режиму в закладах.

з 03.03.2020 року

2.7. Висвітлювати інформацію, методичні рекомендації на веб-сторінках закладів для батьків і учнів, що надає можливість самостійно опрацювати навчальний матеріал. Організувати проведення консультацій у режимі он-лайн.

03-09.03.2020 року

2.8. Скласти план роботи закладів освіти у період призупинення занять.Надавати можливість педагогічним та іншим працівникам взяти відпустку за власний рахунок.

з 03.03.2020 року

2.9. Розробити заходи щодо виконання навчальних планів і програм шляхом упровадження різних форм та методів роботи.

до 09.03.2020 р.

1. Спеціалісту відділу освіти, сімї,  молоді та спорту Лосинівської селищної ради Сукач Т.М.,  щоденно здійснювати моніторинг захворюваності дітей на грип та ГРВІ.
  2. Контроль за виконання наказу  залишаю за собою.

Начальник Віктор КІЛЬОВИЙ