ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


У тестовому режимі запущено телеграм бот для учнів та батьків. Інструкція по використанню бота: https://e-schools.info/help/82


Докладніше - https://e-schools.info/news/239


Педагогічна рада

Дата: 5 березня о 11:17, Оновлено 12 березня о 13:03
130 переглядів

05.03.2020 р. на базі нашої школи була проведена педагогічна рада. Присутні: начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кільовий В.М., спеціалісти відділу освіти Романченко О.О., Сукач Т.М., предстаники навчальних закладів ОТГ та педагогічний колектив нашої школи.

Ключовою темою зібрання було довести до відома інформацію про попередження та профілактику захворювань ГРВІ та особливо про шляхи поширення коронавірусної інфекції. Коваль О.І., медичний працівник школи, повідомив про основні методи профілактики коронавірусу. Романченко О.О. продемонструвала відео про це інфекційне захворювання та наголосила на проведенні виховних годин з учнями школи.

Наступною виступила заступник директора з НВР Семенок С.І.. Вона розповіла про порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників починаючи з наступного навчального року.

Директор школи Гапоненко В.О. довела до відома присутнім інформацію про підсмки вивчення стану методичного забезпечення викладання математики у 5-11 класах у Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.