Тимчасове призупинення освітнього процесу

ЛОСИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

вул. Шевченка, 2, смт.Лосинівка,Ніжинськогорайону,Чернігівської області, 16663, тел./факс (04631) 61-2-37,                                                                                                                                                                                                                                                                                   е-mail:viddilOSMiSpt.losinivka@gmail.com,код ЄДРПОУ 04412461

НАКАЗ

12.03.2020                                     смт. Лосинівка                                            № 44

Про тимчасове призупитення

освітнього процесу в  закладах освіти

громади

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154 «Щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти», наказу Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 12.03.2020 №116 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах освіти області», розпорядження Лосинівського селищного голови від 12.03.2020 №28 «Про запровадження карантину на території Лосинівської селищної ради» н а к а з у ю:

1. Тимчасово, починаючи з 12.03.2020 (з 13.03.2020 для Лосинівського ЗДО «Сонечко»), призупинити освітній процес у закладах освіти в термін до 03.04.2020.
  2. Директорам закладів освіти громади

(В.О. Гапоненко, Н.М. Калініченко, К.М. Постол, М.І. Свириденко, т.в.о директора ЗДО «Сонечко» Семенок О.І.) :

2.1. Призупинити освітній процес з 12.03.2020р. по 03.04.2020 р.(з 13.03.2020 по 03.04.2020 для ЗДО «Сонечко»).

2.2. На період тимчасового призупинення освітнього процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

2.3. Заборонити направлення за кордон здобувачів освіти та співробітників закладів освіти до країн з високим ступенем ризику зараження.

2.4.Організувати інформування здобувачів освіти, їх батьків та співробітників закладів освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання та провести інструктажі із здобувачами освіти з питань безпеки життєдіяльності під час вимушених канікул(дотримання правил пожежної та електробезпеки, безпеки дорожнього руху, безпечного перебування на водоймищах, використання піротехніки, поводження з підозрілими предметами тощо).

2.5. Узяти під контроль перебування дітей вдома дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з соціально незахищених сімей.

2.6. Забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціональних інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил охорони праці, а також поміркованого температурного режиму в закладах.

2.7. Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою вчителів, в тому числі дистанційних технологій(он-лайн консультації і т.п.), особливу увагу звернувши на підготовку учнів 11класів до ЗНО, та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

2.8. Розробити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно- педагогічна, методична, наукова тощо). Надавати можливість педагогічним та іншим працівникам взяти відпустку за власний рахунок.

Скасувати проведення запланованих нарад до нормалізації епідемічної ситуації.

2.9. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.

2.10. Посилити контроль за проведенням санітарно-гігієнічних заходів щодо особистої гігієни, питного режиму, вологого прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, режиму провітрювання тощо.

1. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Начальник Віктор КІЛЬОВИЙ